• ITHAFEN

Türk mükemmellIGI

Mart 2020'den itibaren, talebi yüksek kaliteli ürünlerle karşılamak için maskelerimizi Türkiye'de üretmeyi taahhüt ettik. Endüstri, teknoloji ve tasarım gibi alanlardaki bilgi birikimimizin meyvesi olarak, en yüksek düzeyde filtrelemeye sahip IIR tipi cerrahi maskeler geliştirdik.

Arcane Medical markasını oluşturduk ve Bursa'daki yerleşkemizde satış platformumuza başladık. Mart ayında cerrahi maske satışına başladık ve o zamandan beri müşterilerimizin tüm taleplerine cevap veriyoruz.

Artık bu zor zamanlarda sizi korumaya yardımcı olacak çok çeşitli tıbbi koruyucu ekipmana sahibiz.

YETERLILIK

KALITE

GARANTI

Türkiye'de üretilmiStir

BIR TÜRK EKIP HIZMETINIZDE

Arcane Medical, çok çeşitli referanslar sunan bir ticaret platformuna sahiptir ve sizi gelip ziyaret etmeye davet eder. Bir nakliye hizmeti tüm miktarlar, tüm mesafeler, profesyoneller ve bireyler için incelenebilir.

Uluslararası olarak 137'den fazla ülkede varız. İhtiyaçlarınız için size en geniş malzeme çeşitlerinden birini sunuyoruz. Sadece kaliteli ürünler ve malzemeler sunuyoruz.

OFISLERIMIZ

Arcane Medical tesisleri Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Toplanacak, siteye yerleştirilecek (tıkla-topla) siparişler için sizi sadece randevu ile karşılıyoruz. Pazartesiden Cumaya 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz.

MÜSTERILERIMIZ

Düzenli olarak birlikte çalıştığımız bazı müşterilerin kapsamlı olmayan bir listesi. Bu kriz zamanlarına uyum sağlamayı başardık ve günlük olarak tüm müşterilerimize mümkün olan en iyi şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz.
Bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz

OFFERS OF THE MOMENT

tag linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram